TIBETSKÁ MASÁŽ KOULÍ NEBO POLOKOULÍ

  

Koule i polokoule je vyrobena ze speciálního jílu uloženého hluboko v zemi – je doslova nabita energií Matky Země a navíc obohacena energií Mistra Borise Tichanovského, velkého ruského mága a léčitele, který jí osobně energetizoval a vložil do ní schopnost samočištění.

 

Jedná se o masáž podle tajných technik tibetských mnichů, kteří mají filozofii, že stáří a nemoci se první usazují v kyčlích. Proto je hodně soustředěna právě na masáž kyčlí jak preventivně tak i zaměřeně léčebně. Dále se pracuje na páteři, na kostrči a na celém těle včetně rukou a nohou.

 

Celková masáž trvá 90 minut.                            

Je možná i zkrácená 60 minutová verze.

 

Při této masáži si určitě nádherně blaženě odpočinete, zrelaxujete se a nabijete se tolik potřebnou energií. Vyrovná se Vám energie v těle a tím posílíte svoji imunitu.

Při masáži kyčlí se nastartuje proces zdraví a mládí. 

 

Po masáži si většinou s velikou pokorou a vděkem uvědomíme hlubokou moudrost učení, vědění a filozofie tibetských mnichů.

 

Mniši tuto masáž provádějí přes oblečení, dříve jsem Vám proto doporučovala na ní přijít ve vhodném a pohodlném bavlněném oblečení - což nadále samozřejmě můžete. 

Dlouhodobou praxí jsem ale zvolila pro vás více vyhovující způsob -  masáž přes ručník. Takže se pohodlně uložíte bez oblečení na lehátko, já vás klasicky přikryji osuškami a přes ně aplikuji masáž tibetskou koulí a polokoulí - A JE TO ÚŽASNÉ!!!!!