MASÁŽE RÝŽOVÝMI, BYLINNÝMI A OVOCNÝMI MĚŠCI

  

Masáže mají původ ve východní Asii.

U nás nejsou ještě moc známé a používané.

 

Masáž dokáže uvolnit napětí, zatuhlé svaly a ulevuje bolestem kloubů. Pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhá při regeneraci sil, odstraňuje únavu, aktivuje obranný systém těla a nabije Vás obrovskou energií, která nám tolik schází.

 

Masáž je to určitě neobvyklá a ojedinělá a upřimně Vám doporučuji dopřát si tento nezapomenutelný prožitek plný jemných doteků, vůně a tepla.

 

ŘADÍM JÍ MEZI MASÁŽE REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ, ROZMAZLUJÍCÍ A VYSOCE  LUXUSNÍ.

JE TO TAKOVÝ NĚŽNÝ BOMBÓNEK MASÁŽNÍCH TECHNIK.

 

 

RÝŽOVÉ MĚŠCE:

měšec je vyroben z jemného bílého plátýnka a základní náplní je rýže. Celý se nahřívá v páře a namáčí v luxusním teplém olejíčku. Tím se stává netradiční masážní pomůckou, která Vás svoji jemnou, měkkou, poddajnou a něžnou hladivostí spolu se speciálními tahy uvede do blažené relaxace a snivě prohřátého uvolnění.

 

Rýže může být vařena ve směsi pečlivě vybraných bylin, které v kombinaci s oleji regenerují a léčí naše tělo.

 

Můžete si dopřát masáž celého těla včetně obličeje, nebo masáž částečnou (např. jenom nohy, nebo záda, nebo jenom obličej .....) přesně  podle vašeho naladění a vnímání. Pokud máte nějaká bolestivá místa na těle, tato masáž s nimi zachází s poddajně šetrnou a něžnou péčí a přitom se do postižených míst účinně dostávají léčivé oleje a balzámy (viz masážní balzámy).

 

BYLINNÉ MĚŠCE:

touto masáží propojíme léčivou sílu přírody s regenerací a detoxikací našeho těla. Měšce jsou plněny směsí pečlivě vybraných bylin a nahřívány v páře. Bylinky teplem uvolňují své léčivé látky, které jsou jemnou a účinnou masážní technikou vstřebávány do organismu. V kombinaci s nahřátými oleji úžasně léčí a provoní naše tělo. 

NABÍDKA: měšce Vám po masáži na požádání mohu zabalit domů a po jejich opětovném prohřátí nad párou nebo v mikrovlnné troubě je do druhého dne ještě můžete použít k následné automasáži.

 

OVOCNÉ MĚŠCE: připravuji

tato masáž Vám umožní prožít neuvěřitelně hřejivě voňavý zážitek. Nahřáté měšce z exotického ovoce a aromatického koření v kombinaci s bylinnými oleji rozehrávají úžasný koncert vjemů, který povznese následnou masáž na opravdu neočekávaný a nezapomenutelný smyslový prožitek. Velice hladivými a jemnými dotyky se necháte rozmazlovat, zharmonizovat, unášet ....

 

Masáž měšci lze nakombinovat i s jinou Vámi vybranou masáží. Ráda Vám poradím při výběru i případné kombinaci masáží.

 

Kontraindikace masáží měšci:

onkologická onemocnění

akutní stav organismu (záněty, infekce, viróza,

                                        horečka)

onemocnění nebo poškození kůže

alergie na určité bylinky, koření či ovoce

onemocnění kardiovaskulárního aparátu