M A S Á Ž   N O H O U  A   C H O D I D E L

 

NOVINKA - BAMBUSOVÁ MASÁŽ chodidel a nohou - určitě stojí za to jí vyzkoušet - je to jedinečná a naprosto ojedinělá technika

- provádí se bambusovými tyčemi různých velikostí a tvarů a dokáže zcela jedinečně hloubkově uvolnit svaly a vazy - takže se moc líbí i sportovcům. Líbí se pro svoji zvláštní jedinečnost ale samozřejmě i ženám - je jim dobrým pomocníkem při "potírání" celulitidy. Nu, je to zase naprosto jiná technika masáže a je prostě BÁJEČNÁ.

Moc ji doporučuji vyzkoušet.

***********************************

 

Dopřejte svým namáhaným a unaveným nohám úlevnou, ozdravnou a relaxační masáž - nosí nás celý život, zaslouží si to. Pečovat o naše nohy masáží se rozhodně vyplatí - jak po stránce prožitkové, tak i zdravotně. Lze si ji vychutnat v celkové masáži těla, nebo si prostě dopřát masáž nohou samostatně.

 

Trvá minimálně 60 minut a bude se vám i vašim nohám určitě líbit.

Začínám masáží prstů, dále na chodidlech a pak pokračuji po celé noze a pokud budete chtít, je dobré provést i masáž hýždí. Je možná  kombinace s teplými lávovými kameny, nebo masáž protahovací, hladící, tlaková .......

 

Podle tradiční východní medicíny jsou chodidla obrazem celého těla. Masáž uvolňuje pocit tíhy a napětí v dolních končetinách a zároveň napomáhá oživit a aktivizovat celý organismus. Posiluje oslabené orgány, imunitní a lymfatický systém, uvolňuje toxiny a celkově podporuje pocit zdraví a svěžesti. Uvolňuje psychické napětí, snižuje stres a pomáhá omezit rizika tvorby civilizačních nemocí spojených s poruchami krevního oběhu.

Masáží předcházíte vzniku křečových žil.

 

 

 

Masáží poděkujeme svým nohám a navodíme tělesnou i duševní harmonii.

 Masáž není vhodná při:

- kožních nemocech

- křečových žilách

- různých poraněních nohou