MAGNETICKÝ VALOUN - JEDINEČNÉ A VELICE ÚČINNÉ "MASÁŽÍTKO"

 

V rukou zkušeného maséra velice účinně pomáhá při odstraňování již vzniklých zdravotních potíží, ale hlavně je významným pomocníkem v oblasti prevence.

Valounek má magnetické pole o síle 2200 gaussů, které  působí velice léčivě zejména při tlumení bolesti - to je známé již od starověku. Přenosem magnetického pole se rozproudí krev v těle. Ta nese potřebné informace k buňkám, které se začnou díky okysličení ozdravovat a vyvinou patřičný hojivý a léčebný efekt. Zatuhlé svalstvo pod jeho hladivou energií slastně povoluje.

Masáží magnetickým valounem nenásilně  přispějeme  k uvolnění bloků v těle, k odstranění nebo zmírnění bolesti a ke zklidnění a harmonizování celého  svalového aparátu.

 

Valounek je velice příjemný na dotyk, nestudí (okamžitě přijímá tělovou teplotu) a já s ním moc ráda masíruji  celé tělo. Podle domluvy lze působení valounu i cíleně zaměřit přiložením na určité bolavé místo (krásně podpoří analgetické účinky), nebo lze jeho použití nakombinovat do jakékoli masáže podle Vašeho výběru, potřeby a vnímání.

Záleží jenom na Vás.

 

Při masáži obličeje krásně uvolní okolí očí a vypne vrásky .

 

 Nepoužívá se tam, kde jsou nějaké vážné oběhové potíže (srdeční vady, přístroje apod.).