KRÁLOVSKÉ ŠKRABKÁNÍ

 

Mnozí z nás už jen  při představě drbání, šimrání a hlazení po šíji, zádech, rukách či nohách přivírají slastně víčka v očekávání naprostého blaženého pocitu uvolnění  a snového odplouvání …

Je to tak?

A protože většinou nemáme zrovna vedle sebe ochotné ruce, které by vydržely minimálně hodinu nás v tomto překrásném prožitku udržovat, připravila jsem pro vás tuto luxusní snovou masáž.

 

Jak si ji můžete představit?

Uleháte na lehátko a tím vstupujete do laskavého opečovávání vašeho těla.

Začneme voňavým peelingem, který jemnou technikou z pokožky odstraní odumřelé buňky, krásně ji vyhladí a připraví na další prožitek – což bude lehounké šimravé uvolnění pomoci peříček.

Pokud budete chtít, tak ještě uvolníme zatuhlé svaly olejovou masáží a pak už se dočkáte škrabkání = drbání, šimrání, hlazení …, které budeme střídat s lehounkou laskající masáží.

Ne náhodou si naše tělo tolik žádá právě škrabkání a šimrání – není to rozhodně jenom jakýsi zbytečný ROZMAR. Drážděním povrchových nervových zakončení dochází k tolik potřebnému uvolnění jak fyzickému tak psychickému.  A navíc - při škrabkání se tvoří hormony blaženosti. Tak to je.

 

Na KRÁLOVSKÉ ŠKRABKÁNÍ si udělejte čas minimálně 90 minut. Ať si můžete dopřát snové prožívání blaženosti bez rychlého ukončení a tím nenaplněnosti plného prožitku.

Záleží jenom na vás, kterou část těla si k opečovávání zvolíte.

Záda, šíji, ruce, nohy – nebo vše dohromady. Můžeme vynechat peeling a přidat třeba prohřátí lávovými kameny – každý jsme jiný a každý máme trochu jinou představu o blaženém škrabkání . 

Takže směle do toho – PORUČTE SI PODLE SEBE.

 

TATO MASÁŽ JE I KRÁSNÝM A NAPROSTO JEDINEČNÝM LUXUSNÍM DÁRKEM.

NIKDO JINÝ V PŘÍBRAMI VÁM JI NENABÍDNE.

 

 

Moc se na Vás už těším.