DOČASNĚ POZASTAVENO

JEDINEČNÁ NOVINKA V PŘÍBRAMI !!! 

 

ČTYŘRUČNÍ TIBETSKÁ MASÁŽ

JÍLOVOU KOULÍ A POLOKOULÍ

 

Jedinečnost tibetské  masáže jílovou koulí a polokoulí si již spousta z vás vyzkoušela a ráda se k ní vrací. Je to masáž velice příjemná, hodně účinná a naprosto odlišná ode všech běžně přístupných a známých masáží. Jedná se o masáž podle tajných technik tibetských mnichů.

Nikdo jiný  Vám jí v Příbrami nenabídne - já se  jí naučila

u Mistra Borise Tichanovského, velkého ruského mága a léčitele.

Koule i polokoule je vyrobena ze speciálního jílu uloženého hluboko v zemi – je doslova nabita energií Matky Země a navíc obohacena energií Mistra B. Tichanovského,  který jí osobně energetizoval a vložil do ní schopnost samočištění.

(více v textu DRUHY MASÁŽÍ - TIBETSKÁ MASÁŽ JÍLOVOU KOULÍ NEBO POLOKOULÍ)

Mniši  takto v klidu a pokoře ozdravně masírují celé tělo.

My ale žijeme v Evropě -  přece jenom jiným tempem a jinou realitou - jsme  uspěchaní, vystresovaní, bolaví na těle i duši a  umíme si vyčlenit pro sebe, svoji pohodu a  zdraví jen málo  času.

A tak jsme pro vás připravili s kolegyňkou Štěpánkou milé řešení.

Naše čtyři ruce za 60 minut rozehrají celé Vaše tělo - hlavu, šíji, ruce, dlaně, záda, páteř, kyčle, kostrč, hýždě, kyčle, nohy, chodidla.

Při běžné masáží jedním masérem se to takto za 60 minut stihnout nedá (určitě ne kvalitně).

Je to i  meditační koncert pro Vaše smysly, protože se naprosto uvolníte a poddáte masáži (práci čtyř rukou totiž nejde stihnout naplno sledovat - tak to po chvíli "vzdáte" a  odevzdáte  se jenom svým blaženým pocitům, hladivě rozprouděné energii a ozdravnému masážnímu procesu).

Nastartujeme Vám proces mládí a zdraví.

 

Po masáži si většinou s velikou pokorou a vděkem uvědomíme hlubokou moudrost učení, vědění a filozofie tibetských mnichů.

 

Máte se na co těšit - přijďte a vyzkoušejte.

Už teď se na Vás těšíme.