ČTYŘRUČNÍ BAMBUSOVÁ MASÁŽ

 

Co se pod tímto názvem skrývá?

- masáž havajská

- masáž bambusovými tyčemi

- opečovávání mnou a kolegou masérem Pavlem

 

Je to masáž, která umí bambusovými tyčemi zcela jedinečně uvolnit veškeré svaly na těle až do naprosté hloubky, což ruka nikdy nesvede.

Je to masáž příjemná, nemusíte se obávat bolesti (tyčemi se namouduši nemlátí). A navnímáte poznání, jak svaly sami volají po takovémto uvolnění.

Intenzitu tlaku dohodneme společně, nebo pokud ji necháte na nás, z potřeb a naladění těla poznáme, co je pro Vás právě v tuto chvíli to nejlepší.

 

Havajská masáž je právem označováná za perlu mezi masážemi. Masíruje se plynulým tempem předloktím nebo lokty - zabírá se celá plocha opečovávané části těla (např. zad).

 

Takže touto naprosto skvěle promyšlenou technikou vás čeká:

** po havajsku uvolníme plošně svaly a vazy

** bambusovými tyčemi zajistíme i hloubkové uvolnění

**  doladíme do naprosté blaženosti znovu

      havajskou masáží

** tělíčko si vrní uvolněným blahem

 

Jako u všech ostatních, tak i u této masáže není nic striktně dané. Každý jsme jiný a proto je velmi důležité dobře respektovat potřeby a stav těla vždy  v daném okamžiku.

 

Tuto masáž velice oceňují i sportovci a jejich namožené "celé já".

 

 

Za 60 minut promasírujeme hlavu, šíji, záda, ruce, hýždě a nohy - klasickou "dvouruční" technikou bychom potřebovali na takto důkladné promasírování jmenovaných partií minimálně 120 minut. Čtyřruční metodou získáte ČAS a zcela NEOBYČEJNÝ PROŽITEK - MOC DOPORUČUJEME TUTO JEDINEČNOU MASÁŽ PŘI VAŠÍ VOLBĚ.